oruç reis su kaçağı tespiti

Oruç Reis su kaçağı tespiti firmamız tesisatlar da oluşan su kaçaklarını tespit edebilmek için robotla kaçak tespiti işlemleri yapmaktadır. Su kaçakları temiz su kaçağı veya atık su kaçağı olarak ikiye ayrılır ki bunun nedeni temiz su tesisatı ile atık su tesisatları birbirinden farklı tesisatlar olup boru cinsleri de farklıdır. Temiz su tesisatı, evinizin mutfak ve banyolarından gelen kullanma suyu tesisatlarıdır ve demir, pimaş borulardır. Temiz su tesisatları evin dışında ki su sayacından evin içinde mutfak olan her yerde dolaşır ve büyük bir bölümü beton için gömülüdür. Atık su tesisatları ise kullanılan bu suların kanalizasyona gitmesini sağlayan tesisatlardır ve genellikle büyük çaplı plastik borulardır. Bunların haricinde bir de kalorifer tesisatı olan evler de kalorifer peteklerine giden ayrı bir tesisat vardır. Bu tesisatlar da ki kaçağı bulmak için yine firmamız bu hizmeti vermektedir.

Oruç Reis Kaçak Tespiti Servisleri

Esenler Oruç Reis su kaçağı tespiti su kaçakları bir ya da daha çok noktadan oluşabilir ki bu kaçakları bulabilmek için su arıza tespiti yapan firmalar termal kameralar ve akustik ses sistemleri kullanırlar. Termal kamera ve akustik ses sistemi ile yapılan su kaçak tespit işlemi yaklaşık yarım saat kadar sürmekte ve herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan metrelerce mesafeden sızıntı tespit edilir. Küçük bir ücret karşılığı yapılan su sızıntısı bulma tekniği sayesinde evin hiçbir yeri kırılıp dökülmediği için gereksiz masraflar ve pislikten de kurtulmuş oluruz.

Oruç Reis su kaçağı tespiti beton içerisinde kendine yol bularak sızıntının başladığı yerden daha başka bir yerde kendini gösterebilir. Bu nedenden ötürü eski sistemle kaçak arama yapıldığı zaman yanlış yerler aranabilir ki bu arama şekli zaten kırma ya da delme yöntemleriyle yapılır. Bizim firmamız son sistem cihazlar kullandığı için sızıntının başladığı tam noktayı bulur ve ortalığı kırıp dökmeden temizlik ve titizlik ile sorunu giderirler.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83