su kaçağı tespiti esenler

Su kaçağı tespiti Esenler firmamız her türlü su geçen borularda oluşan sızıntı sorunu kameralı su kaçağı tespiti servisi sayesinde çözüme kavuşturmaktadır. Su kaçağı problemini çok fazla ilerlemeden kamera ile bulan firmayız. Su kaçaklarına zamanında müdahale edilmezse başınıza çok daha büyük problemler açabilir. Bildiğiniz üzere tesisat problemlerinde ki en büyük sorun da zaten su kaçağıdır. İlk başlarda bile bu kadar büyük bir sorun olan su kaçağı zaman geçtikçe nasıl bir hal alır düşünmek bile istemeyiz. Alt kata akan suyunuz varsa duvarlarınızda sararma ve ev tavanınızda küflenme gibi belirtiler varsa çok geçmeden profesyonel bir kameralı tesisatçı firmasıyla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Esenler Su Arıza Tespiti

Su kaçağı tespiti Esenler işlemlerinde eski usul yöntemleri kullanmamaktayız. Çünkü eski usul yöntemlerde kaçak bulunması için çok fazla yer kırılmaktaydı. Bizlerde bu kırılmaların ve tahribatın önün geçmek için kameralı robot cihazlar kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde kaçak bölgesini noktasal olarak buluyoruz. Bulunduktan sonra gereksiz kırma dökme yapmadan o bölgeye ufak bir matkap darbesi ile açıp onarım kısmına geçmekteyiz. Tespit aşamasında tahribat olmasa da onarım aşamasında illa ki az da olsa bir kırma işlemi gerçekleşmektedir. Bu kırılan bölgeler ustalarımız sayesinde tekrardan onarılmaktadır. Yani kırılacak yer duvar, fayans veya mermer neresi ise kırılmadan önceki haline geri çevrilmektedir.

Su kaçağı tespiti Esenler ilçesinde on yılı aşkın hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler doğrultusunda şu ana kadar neredeyse hiçbir müşterimizden olumsuz bir geri dönüş almadık. Ustalarımızın deneyimi ve profesyonelliği sayesinde onarımlar ve tespit aşamaları pratik bir şekilde yapılmaktadır. Zamanınızı çok almadan hızlıca işimi bitirip üstelik sizlere de bir yıl boyunca garanti vermekteyiz. Tekrardan o bölgenin arıza yapması durumunda hiçbir ücret talep etmeden ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83